Instagram teaser ideas

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

ایده برای تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

 

آیا می خواهید چیز خاصی را به حساب اینستاگرام خود اضافه کنید؟ برای از بین بردن خبرمایه خود ، از فیلم ها شروع کنید.

در حالی که تصاویر هنوز بر Insta-land حاکم هستند ، کاربران اینستاگرام در حال گرم شدن ویدئوها هستند. این نمودار از Newswhip مطمئناً آن راه را نشان می دهد!

بله ، عکس ها هنوز جذابیت بیشتری نسبت به فیلم ها دارند. با این حال ، فیلم بسیار سریع در حال جلب توجه است و بر اساس محبوبیت روزافزون ، شکاف بین این دو کاهش می یابد.

افزودن ویدیو به خبرمایه شما می تواند جنبه دیگری از شما و تجارت شما را نشان دهد و به شما در جلب توجه کاربران کمک می کند ، بنابراین بیایید نگاهی به مارک هایی بیندازیم که ویدیوهای عالی برای فیدهای اینستاگرام خود ایجاد می کنند (و ببینید که چگونه می توانید این کار را انجام دهید یکسان).

 

برای نمایش محصولات خود از تیزر تبلیغاتی Stop-Motion استفاده کنید

این فیلم استاپ موشن از واربی ​​پارکر راهی سرگرم کننده برای نمایش یک محصول جدید و برجسته سازی کاربردهای بالقوه آن است. بگذریم ، کیف های بوم خیلی جالب نیستند. با این وجود سابقه و مونتاژ جالب موارد ، مقدمه را بسیار جالبتر از عکس با لیست گلوله می کند.

از فیلم های Stop-Motion استفاده کنید تا محصول خود را به روشی جدید و هیجان انگیز به نمایش بگذارید. اگر این کار با کیسه بوم قابل انجام باشد ، با هر کاری قابل انجام است.

 

برای ثبت لحظه ای از بومرنگ استفاده کنید

Boomerang برای اینستاگرام ابزاری سرگرم کننده برای ثبت لحظه ای کوتاه و پخش مجدد آن است. تیم Hootsuite با موفقیت فراوان از آن برای نشان دادن پرش پیروزی خود پس از تمرین استفاده کرد. این ارتباط فوری با بیننده ایجاد می کند - چه کسی پس از چنین چیزی فوق العاده هیجان زده نشده است؟

برای ثبت و به اشتراک گذاری انواع لحظات انسانی از بومرنگ استفاده کنید: یک پیروزی ، هیجان پیرامون عرضه محصول یا پرش پیروزی خود.

تیزر تبلیغاتی بسازید

آیا کانال YouTube دارید یا به طور مرتب محتوای ویدیویی طولانی تری را برای سیستم عامل های دیگر ایجاد می کنید؟ می توانید با استفاده از ویدئو اینستاگرام آن محتوا را تحریک کنید و مردم را به سمت آن سوق دهید. این دقیقاً همان کاری است که سانی لناردوزی بازاریاب شبکه های اجتماعی در این ویدئو کوتاه انجام می دهد. اگر قصد شما معرفی محصول به بهترین شکل و کمترین زحمت است، ساخت تیزر تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می­دهیم.

Lenarduzzi ویدیوی YouTube طولانی تری را از کانال خود اذیت می کند و بینندگان را به سمت آن هدایت می کند. این به دنبال کنندگان اینستاگرام او طعم آنچه در آینده می دهد می دهد. می توانید درباره پست های وبلاگ خود ، تبلیغات ویژه یا راه اندازی محصول ، فیلم های تیزر بسازید. اینجا کلیک کنید تا با شرکت معتبر ساخت تیزر آشنا شوید.

توجه دیگران را به دیگران معطوف کنید

همکاری ها یا پروژه هایی را که از آنها پشتیبانی می کنید به نمایش بگذارید. برای هفته هنری میامی ، زنجیره خرده فروشی Zara چند ویدیوی مختلف با پروژه ها و هنرمندان مورد حمایت آنها به اشتراک گذاشت.

از ویدئو برای جلب توجه مردم و مشاغل مورد استفاده خود استفاده کنید و تلاش های مشترک خود را با پیروان خود به اشتراک بگذارید. این جنبه دیگری از شما را نشان می دهد و برجسته می کند که شما فراتر از یک تجارت هستید. به علاوه ، مخاطبان شما را با افرادی که احتمالاً دوستشان دارند آشنا می کند.

استفاده از قدرت فن آوری

در این ویدئو از Under Armour ، ما قبل از بزرگنمایی با منظره بزرگ شهر ، بسیار نزدیک به موضوع شروع می کنیم. این سبک از ویدیو بسیار زیبا به نظر می رسد و می تواند بسیار موثر باشد. اگر به یک هواپیمای بدون سرنشین دسترسی پیدا کرده اید ، یک ویدیوی پرندگان مانند این می تواند طعم خاصی به خوراک شما اضافه کند.

این نوع فیلم برای مارک های مسافرتی یا املاک و مستغلات خارق العاده است. بگذارید بگوییم مخاطبان شما در حال انتخاب بین دو هتل مختلف هستند. آنها برای دیدن برخی از عکسها به اینستاگرام می روند. یک مارک ویدیویی دارد که کل محله زرق و برق دار را کوچک و بزرگ می کند. دیگری نمی کند. شما کدام یک را انتخاب کنید؟

 

 

کسب و کار یا مارک شما به چه چیزی معروف است؟ مشتریان شما چه ارتباطی با شما دارند؟ اوریو به دلیل کوکی کردن شیر به شیر معروف است ، بنابراین به طور طبیعی ، آنها مجموعه ای از فیلم ها را از شخصیت های مشهور مختلف ایجاد می کنند که برداشت خود را از این مخزن انجام می دهند. Shaquille O’Neal ، اسطوره بسکتبال ، به دلیل نوع دیگری از اخراج شناخته می شود ، بنابراین او مناسب این سری بود.

از کمپین های تبلیغاتی موجود  الهام بگیرید

 

کسب و کار یا مارک شما به چه چیزی معروف است؟ مشتریان شما چه ارتباطی با شما دارند؟ اوریو به دلیل کوکی کردن شیر به شیر معروف است ، بنابراین به طور طبیعی ، آنها مجموعه ای از فیلم ها را از شخصیت های مشهور مختلف ایجاد می کنند که برداشت خود را از این مخزن انجام می دهند. Shaquille O’Neal ، اسطوره بسکتبال ، به دلیل نوع دیگری از اخراج شناخته می شود ، بنابراین او مناسب این سری بود.

بله ، ما می دانیم که همه افراد مانند Shaq را روی شماره گیری سریع ندارند ، اما برای کار کردن با آن نیازی به این کار نیست. در عوض ، به آخرین مبارزات بازاریابی خود نگاه کنید و لیستی از بهترین چیزهایی را که پیروانتان با شما مرتبط می کنند ، تهیه کنید. چند فیلم سرگرم کننده بسازید که به طرز سرگرم کننده ای انجمن ها را بازی می کند.

از قدرت مرور زمان استفاده کنید

هر نوع فعالیتی می تواند هنگام سرعت فوق العاده جالب شود - به خصوص اگر شامل آب نبات باشد. در این ویدئو ، Dunkin ’Donuts روند ایجاد یک عصای آب نبات غول پیکر را نشان می دهد ، اما تقریباً برای هر کاری می توانید از این تکنیک ویدیویی استفاده کنید.

شما می توانید یک فیلم با مرور زمان آماده کنید تا محصول خود را برای عرضه آماده کنید یا یک روز در دفتر کار را سریع کنید تا برخی از تصاویر پشت صحنه را به روشی منحصر به فرد نشان دهید. امکانات بی حد و حصر است.

چیز جالبی را به اشتراک بگذارید

اینستاگرام در واقع به عنوان یک بستر آموزشی دیده نمی شود. این جایی نیست که شما برای یادگیری چگونگی انجام کاری بروید. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید برخی از اطلاعات جذاب یا حقایق جالب را که باعث می شود پیروان شما نسبت به خود (و شما) احساس خوبی داشته باشند ، بیرون بریزید.

در این ویدئو کوتاه به مناسبت روز ملی قهوه ، استارباکس چند آمار در مورد قهوه خود به اشتراک گذاشت. با زیبایی کلی آنها متناسب است ، تماشای آن بسیار سریع است و باعث می شود مردم از نوشیدن قهوه احساس خوبی داشته باشند.

این نوع فیلم می تواند برای شما نیز مفید باشد. در مورد محصول یا فرآیند شما مشتریان چه احساسی دارند؟ چگونه می توانید آن اطلاعات را به روشی جالب به اشتراک بگذارید؟

 

 

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments