نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام-instagram followers app

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

علت استفاده از نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

مدتی است که وقتی ایده خرید محصول یا دریافت خدمت خاصی را داریم، بی درنگ وارد گوگل می‌شویم و یا این که آن را در اینستاگرام سرچ می‌کنیم. شیوه خرید ما نسبت به 10 سال گذشته کاملا متفاوت شده و شبکه‌های اجتماعی تاثیر کم‌نظیری در این تغییرات داشته‌اند. خصوصاَ اینستاگرام به خاطر جذابیت‌های خاصی که داراست بیشتر از همه، جای خود را در زندگی ما باز کرده است. بازار اینستاگرام، فالو، لایک، کامنت و استوری تا آنجایی پیش رفته است که حتی عده‌ای نرم ‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام را تولید و به فروش می‌رسانند.

نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام

چرا باید تعداد فالوورهای اینستاگرام را افزایش دهیم؟

در واقع تعداد فالوور‌های شما نشان‌دهنده محبوبیت و میزان کیفیت محتوا یا محصولاتی است که می‌فروشید یا آن را در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهید. به همین دلیل اولین قضاوتی که روی شما شکل می‌گیرید از طریق تعداد دنبال‌کننده‌های شماست. لذا ضروری به نظر می‌رسد که تعداد فالوورهای خود را به اندازه قابل قبولی برسانید. یکی از این راه‌ها استفاده از نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام ios و اندروید است. اما این نرم‌افزار چیست و چگونه عمل می‌کند.

نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

انواع مختلفی از نرم‌افزارهای افزایش فالوور در سطح اینترنت وجود دارد که هر کدام شیوه‌ی خاص خود در عملی کردن این هدف را دارند. برخی از نرم‌افزارهای افزایش فالوور اینستاگرام اکانت‌های جعلی و فیک را به تعداد فالوورهای شما اضافه می‌کنند. انجام این کار جز در حالت نمایشی که منجر به افزایش اطمینان کاربران دیگر می‌شود، فایده‌ی دیگری ندارد. اما تنها نکته مثبت آن این است که این کار با سرعت بسیار بالایی انجام می‎شود. 
برخی دیگر از ربات‌ها به شیوه‌ی متفاوت‌تری عمل می‌کنند. به این صورت که شما به آن‌ها یک کلیدواژه یا هشتگ می‌دهید و آن‌ها به صورت مکرر و خودکار پست‌هایی با آن هشتگ را پیدا، لایک و حتی کامنت می‌گذارند. وقتی تعداد این کار افزایش پیدا می‌کند، کاربران بیشتری شما را می‌بینند و بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرید و این باعث می‌شود که افراد بیشتری شما را فالو کنند. اگر به این طریق اقدام به جذب فالوور کنید، در واقع فالوورهای ارزشمند که احتمالاَ در آینده تعامل زیادی با شما داشته باشند را پیدا خواهید کرد. هر چند که رسیدن به تعداد فالوور‌ها به عدد مورد نظرتان با سرعت بسیار کمتری انجام می‌شود اما در عوض خروجی با کیفیت‌تری خواهید داشت. 
البته پیشنهاد ما این است که اگر تعداد فالوورهای فعلی شما کمتر از هزار است از فالوورهای فیک استفاده کنید تا در ظاهر تعداد دنبال‌کننده‌های خود را افزایش دهید. پس از مدتی که دنبال‌کننده‌های شما افزایش پیدا کرد می‌توانید از نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام هوشمندی که پیشتر معرفی کردیم، استفاده کنید.

دیجی ممبر

نرم‌افزار افزایش فالوور را از کجا تهیه کنیم؟

نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام ios و اندروید را می‌توانید از مارکت‌های مختلف و حتی سایت‌ها تهیه کنید. اما تمام این نرم‌افزارها قابلیت‌های یکسانی ندارند. ممکن است برخی از آن‌ها به خاطر عملکرد حساب نشده‌شان توسط اینستاگرام بلاک شوند. یکی از سایت‌های خوب ارائه دهنده این گونه نرم‌افزارها سایت دیجی ممبر است که خدمات و برنامه‌های افزایش فالوور اینستاگرام را ارائه می‌کند

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments